українська російська англійська
Україна підтримує європейські ініціативи з питань запобігання зміні клімату
05.09.2017 | 16:11
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 5 вересня, у Відні на першому установчому засіданні Робочої групи з кліматичних питань Енергетичного Співтовариства обговорюють важливе питання сьогодення – зменшення впливу на довкілля та запобігання зміні клімату. На офіційне запрошення Секретаріату Енергетичного Співтовариства представляють Україну та беруть участь у заході заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та його заступник Михайло Кузьо.

Наталія Бойко наголосила, що Україна продовжує системну роботу щодо імплементації положень Третього енергетичного пакета ЄС. Серед останніх здобутків України у сфері енергетики та зменшення впливу на зміну клімату відзначено прийняття Урядом двох надважливих документів: Енергетичної стратегії України до 2035 року та Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року.

Учасники обговорили перспективи розвитку «зелених» технологій і «зеленої» економіки, а також сприяння забезпеченню енергетичної безпеки ЄС за рахунок нарощування внутрішнього виробництва енергії та скорочення споживання.

Спільно з керівництвом Секретаріату Енергетичного Співтовариства та учасниками Робочої групи представники від України обговорили можливості спільної позиції в рамках підготовки до 23-ї Конференції Сторін (CОP23) Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату.

 

версія для друку