українська російська англійська
Андрій Рева: Досвід роботи Верховної Ради цього скликання вказує на вміння депутатів консолідуватися. Тому я вірю в успіх пенсійної реформи
05.09.2017 | 16:30
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Міністр соціальної політики Андрій Рева не розглядає можливість провалу законопроекту про пенсійну реформу, про що він заявив під час прямого включення в ефірі одного з українських телеканалів.

“Досвід роботи Верховної Ради цього скликання вказує на вміння депутатів консолідуватися для прийняття доленосних для країни рішень, які покращують життя людей. Тому я вірю в успіх пенсійної реформи та не розглядаю варіант її провалу”, - заявив Міністр.

За його словами, до проекту закону надійшло понад 2 тисячі правок від народних депутатів, по кожній з яких буде прийнято відповідне рішення профільного комітету.

Після розгляду на комітеті проект закону буде винесено на розгляд народних депутатів у другому читанні, орієнтовно з 18 до 22 вересня.

Серед іншого, пенсійна реформа передбачає проведення процесу осучаснення пенсій починаючи вже з 1 жовтня поточного року.

 

версія для друку