українська російська англійська
Форма одягу ЗС України розробляється за стандартами НАТО та з урахуванням побажань військовослужбовців
05.09.2017 | 18:26
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

«Виходячи з досвіду експлуатації речового майна особовим складом, наразі  удосконалено предмети форми одягу, розроблено та введено в експлуатацію нові зразки зимової форми та внесено зміни до нормативно-правової бази, спрямовані на покращення речового забезпечення військовослужбовців”.

Про це, сьогодні, 5 вересня, під час брифінгу у Міністерстві оборони України повідомив начальник відділу розробки речового майна Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України підполковник Василь Саковець.

«Ми врахували усі побажання військовослужбовців щодо покращення форми одягу. Деякі зразки нових комплектів було апробовано безпосередньо в районі проведення АТО», – розповів офіцер.

Під час брифінгу підполковник Василь Саковець продемонстрував журналістам зразки зимової форми. Це, зокрема, зимова шапка нового зразка, шапка-підшоломник, покращена зимова та флісова куртки, вітровологозахисні штани, демісезонна та термобілизна білизна, трекінгові (літні та утеплені) шкарпетки, зимові та демісезонні черевики з високими берцями, флісові зимові рукавиці, “шарф-труба”, вітровологозахисний демісезонний костюм, маскувальні костюми білого кольору тощо. Офіцер повідомив також, що у нових зимових “берцях” змінено устилки і утеплювач, допрацьовано підошву проти ковзання, а у зимових куртці і штанах збільшено теплові властивості.

Фахівець Головного управління розвитку та супроводження підполковник Василь Саковець підкреслив, що робота над покращенням речового забезпечення Збройних Сил України здійснюється постійно, а питання удосконалення предметів речового майна відбувається відповідно до стандартів НАТО та з урахуванням побажань самих військовослужбовців.

 

версія для друку