українська російська англійська
Прем'єр-міністр відкрив засідання Уряду, ключові теми - підготовка до зими, продовження децентралізації
06.09.2017 | 11:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відкрив засідання Кабінету Міністрів. Ключові теми – підготовка до опалювального сезону, ситуація у газовидобувній галузі, подальша децентралізація та визначення пріоритетних завдань місцевої влади.  

«Цього року виділені рекордні 9 млрд грн на підготовку до нового опалювального сезону. Кошти на місця ми передали. Я вимагаю, аби в оселях було затишно, світло й тепло, а люди ходили чистими тротуарами, - сказав Глава Уряду. – Хочу відзначити, що чи не вперше за нашу новітню історію, відсоток підготовки до опалювального сезону достатньо високий».

Говорячи про питання децентралізації, Глава Уряду підкреслив, що приріст місцевих бюджетів завдяки реформі становить  100 млрд грн. Проте громадськість сьогодні має контролювати напрямки використання коштів. З цією метою Прем’єр-міністр  ініціював практику звітів керівників областей про проведену роботу.

«Треба проаналізувати, що зробила місцева влада задля зростання доходів, легалізації зарплат громадян…  На кожному Уряді ми будемо виділяти 10 хвилин, щоб кожна область прозвітувала з презентацією що, де зроблено, де є проблеми, яким бачать економічний розвиток регіону, які підприємства будуються. І так щотижня. Будемо заслуховувати області, щоб відчувати справжній стан справ", - сказав Глава Уряду.

Глава Уряду ще раз подякував народним депутатам України за результативний початок нової сесії та ухвалення одного з основних законопроектів цієї осені, а саме нової редакції закону про освіту. Документ дозволить запровадити нові стандарти навчання та підвищить соціальний захист вчителів.

«Парламент ухвалив перший закон з пакета змін.  Ми об’єдналися і ухвалили закон, який дасть можливість дати дітям нову якість освіти. Будемо системно піднімати повагу до вчителя. - сказав Глава Уряду. – Працюємо далі. На черзі зміни у системі охорони здоров’я, у пенсійному забезпеченні. Потрібні рішення, які змінять країну».

 

Пряму трансляцію дивіться за посиланням.

 

 

версія для друку