українська російська англійська
Відшкодування втрат майже на 17 млн грн забезпечили сумські державні аудитори за 8 місяців 2017 року
07.09.2017 | 09:13
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня-серпня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад  16,8 млн грн.

Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічний ефект майже на 2,6 млн грн.

Окрім цього, попереджено порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на загальну суму майже 123 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 61 управлінське рішення.

Правоохоронні органи за матеріалами ревізій розпочали 12 досудових розслідувань та вручили п’ять письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, у яких виявлено бюджетні правопорушення, застосовано сім заходів впливу: у шести випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у одному – призупинено бюджетні асигнування.

За порушення фінансової дисципліни 57 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 82 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема двоє осіб звільнено.

До суду пред’явлено три позови щодо відшкодування втрат ресурсів на суму 236 тис. грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 71,6 млн грн.

 

версія для друку