українська російська англійська
Держпродспоживслужба пропонує удосконалити механізм формування тарифів на послуги у сфері поводження з побутовими відходами
07.09.2017 | 12:10
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Представники Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів взяли участь у круглому столі «Ринки послуг у сфері поводження з відходами: проблемні питання та шляхи їх врегулювання», у ході якого запропонували зміни задля формування економічно обґрунтованих тарифів на послуги у сфері поводження з побутовими відходами.

У заході також взяли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  обласних державних адміністрацій, Асоціації міст України, учасників ринку та їх об’єднань, експерти ринку.

Під час зустрічі було розглянуто та обговорено низку проблемних питань функціонування ринків послуг у сфері поводження з побутовими відходами. Зокрема, обговорювались питання щодо необхідності більш чіткого нормативного врегулювання відносин між виконавцями послуг та державними органами, споживачами послуг, удосконалення нормативно-правової бази у сфері поводження з побутовими відходами.

Начальник Управління контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби Лариса Єфімова наголосила на необхідності приведення у відповідність з Законом України «Про відходи» порядків визначення виконавців послуг та формування тарифів окремо на послуги з вивезення, захоронення та перероблення побутових відходів, встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги.

 

версія для друку