українська російська англійська
Уповноважені Урядів України та Польщі узгоджуватимуть актуальні питання співробітництва на прикордонних водах
07.09.2017 | 14:06
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

13-15 вересня 2017 року у Республіці Польща, н.п. Гочів, відбудеться ХVІ засідання Українсько-Польської комісії з питань прикордонних вод у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

Участь у засіданні візьме українська делегація під головуванням Ірини Овчаренко, Голови Державного агентства водних ресурсів України, Уповноваженого Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

Під час заходу планується розглянути актуальний стан співпраці між Україною та Республікою Польща в галузі водного господарства на прикордонних водах. Зокрема, будуть обговорюватись питання в галузі управління водними ресурсами, а саме зміни у законодавстві обох країн, здійснення водокористування на прикордонних водних об’єктах та впровадження Водної Рамкової Директиви; якісний стан прикордонних вод та шляхи його покращення; здійснення заходів з метою протипаводкового захисту, недопущення змін русел річок і водотоків, які перетинають або якими проходить державний кордон; співробітництво щодо обміну гідрологічними та гідрометричними даними спостережень та ін.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 № 126 Голову Держводагентства Овчаренко Ірину Іванівну було призначено Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

 

версія для друку