українська російська англійська
Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю провела нараду щодо web-комунікації для громадян із порушенням слуху
07.09.2017 | 15:20
СЛУЖБА УПОВНОВАЖЕНОЇ З ПРАВ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Раїса Панасюк провела робочу нараду з метою опрацювання завдань Уряду зі створення структурного підрозділу web-комунікації для громадян із порушенням слуху, які користуються жестовою мовою.

Ініційована Раїсою Панасюк нарада відбулась за участі представників  багатьох державних відомств, таких як Міністерство охорони здоров’я, Міністерство соціальної політики, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства внутрішніх справ, Урядового контактного центру, а також членів неурядової організації Українське товариство глухих (УТОГ), зокрема її голови Ірини Чепчиної. В ході наради розглянули два питання: можливість виклику екстрених служб для людей з порушенням слуху та мовлення, а також обговорили складнощі під час створення структурного підрозділу web-комунікації в Урядовому контактному центрі.

По першому питанню, у процесі жвавого обговорення, прийняли рішення почати підготовку пілотного проекту смс-повідомлень до екстрених служб. Кожному з відомств на розробку  своїх пропозицій з цього питання відвели один тиждень. 

З приводу структурного підрозділу web-комунікації вирішили наступне: починаючи з понеділка в Урядовому контактному центрі починають стажування спеціалісти з навичками сурдоперекладу. У той же час, усі організаційні моменти узгоджені, робота підходить до свого завершення. Орієнтовно,свою діяльність структурний підрозділ web-комунікації для громадян із порушенням слуху та мовлення в Урядовому контактному центрі розпочне в кінці вересня -  на початку жовтня 2017 року.

 

 

версія для друку