українська російська англійська
Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня фізичної культури і спорту
09.09.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Дорогі друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю всіх спортсменів, тренерів, активістів та громадських діячів, які займаються розвитком фізкультурно-спортивного руху нашої держави, з професійним святом Днем фізичної культури і спорту.

Ви робите дуже важливу справу національного значення. Популяризація здорового та активного способу життя закладає міцну основу для розбудови економічно сильної, успішної, європейської України. Не секрет, що кожна година і гривня, витрачені на фізкультуру і спорт, повертаються суспільству сторицею.

Щиро вдячний українським спортсменам та їх наставникам за нелегку працю. Ви є взірцем для сотень тисяч співвітчизників. Ваші звершення надихають наших воїнів, зміцнюють патріотизм та об'єднують українське суспільство. Спортивні перемоги українців на світовій арені демонструють, що ми народ переможців, який не здається і вміє долати будь-які перешкоди.

Надійна підтримка масової фізичної культури та спорту вищих досягнень є і залишається одним із пріоритетів Уряду. Ми підвищили престижність тренерської праці, зокрема відчутно збільшили заробітну плату провідним українським тренерам, які готують майбутніх олімпійських чемпіонів. За підтримки Уряду в Україну повернулися великі міжнародні змагання. Успішно проведено чемпіонат світу з хокею у дивізіоні 1А. Вперше в історії наша країна приймала чемпіонати Європи з боксу та стрибків у воду.

У цьому році Уряд інвестував понад 370 млн гривень у відродження спортивної інфраструктури. Це десятки проектів по всій Україні, починаючи від створення спортивних майданчиків, закінчуючи будівництвом і реконструкцією палаців спорту, басейнів, стадіонів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Це тільки початок, невід’ємний елемент капітального ремонту країни, над яким працює Кабінет Міністрів.

Дорогі друзі! Зі святом! Бажаю Вам міцного здоров’я, енергії, натхнення та наполегливості задля підкорення нових п’єдесталів в ім’я України!

 

З повагою

 

 

Прем’єр-міністр України                                            Володимир ГРОЙСМАН

 

 

версія для друку