українська російська англійська
Сергій Савчук презентував китайським інвесторам потенціал українського ринку відновлюваних джерел енергії
07.09.2017 | 19:17
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Перспективи впровадження «зелених» проектів в Україні презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представникам «TBEA Xinjiang International Company» (http://www.tbea.com) - потужної китайської компанії, яка спеціалізується на високотехнологічному будівництві об’єктів електроенергетики, у тому числі з використанням відновлюваних джерел, зокрема енергії вітру та сонця.

Компанія надає послуги для понад 70 країн світу. В самому Китаї розміщено 14 виробничих парків. Що стосується «зелених» проектів, то одним з показових є встановлення сонячної електростанції потужністю 100 МВт у Пакистані.

У ході перемовин Голова Агентства окреслив потенціал регіонів України щодо встановлення сонячних і вітрових електростанцій та розповів про удосконалене законодавче поле.

«Завдяки прийнятим законодавчим ініціативам впродовж останніх 2,5 років значно активізувалася сфера виробництва «чистої» електроенергії. За цей період встановлено 278 МВт нових потужностей, що працюють за «зеленим» тарифом. Для цього залучено близько 270 млн євро інвестицій», - констатував Сергій Савчук та додав, що більша частина об’єктів – це сонячна енергетика.

За підсумками зустрічі китайська сторона повідомила про наміри продовжити вивчення можливостей реалізації «зелених» проектів в Україні.

 

версія для друку