українська російська англійська
Конкурси на нові посади в міністерствах пройдуть згідно з найвищими європейськими стандартами, - Олександр Саєнко
08.09.2017 | 11:46
СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Відбулась нарада щодо підготовки до початку конкурсів на нові посади в міністерствах, що незабаром почнеться в рамках реформи міністерств. На нараді були обговорені питання, пов'язані з підготовкою конкурсів та роботи майбутніх директоратів.

Державні секретарі міністерств першої хвилі реформи доповіли про стан підготовки та питання, які виникають під час їх роботи. Зокрема, було обговорено організаційні структури та штатні розписи міністерств, умови конкурсів та склад конкурсних комісій, перелік галузевих експертів, графік оголошення конкурсів та їх організаційне забезпечення.

"Для нас дуже важливо провести відбір максимально якісно та прозоро, з дотриманням усіх новітніх європейських процедур, щоб не втратити довіру до нашої реформи. Це потрібно в першу чергу самим міністрам, адже, відібравши найкращих фахівців, вони зможуть більш якісно виконувати завдання та реалізовувати політику. Тому ми прийняли рішення діяти за принципом "якість понад усе", - зазначив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

"Дякую нашим партнерам з Європейського Союзу, які були присутні сьогодні при обговорені та відзначили, що усі нормативно-правові акти були підготовлені згідно з стандартами ЄС, а також які активно долучаються до організації конкурсних процедур", - додав він.

 

версія для друку