українська російська англійська
Завдяки виконанню державного замовлення, танками укомплектовані практично 100% танкових підрозділів, - Міністр оборони у Харкові
09.09.2017 | 17:14
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На сьогодні за рахунок належного фінансування з державного бюджету та вчасного виконання державного оборонного замовлення, танками укомплектовані практично сто відсотків танкових підрозділів. За рахунок поставки тренажерів для підготовки екіпажів у навчальні заклади Львова і Харкова, триває якісне навчання фахівців.

Про це сьогодні, 9 вересня, повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час перебування у Харківському інституті танкових військ.

«Буквально вчора я привітав 1-шу танкову бригаду, а також танкістів  інших підрозділів, які виконують бойові завдання в районі проведення антитерористичної операції. Відзначу, що бойовий дух і настрій особового складу відмінний, - підкреслив Міністр оборони. – Однак, за рахунок лише мужності і героїзму виконати бойове завдання дуже складно. Тому вже сьогодні прийнято рішення щодо підписання договорів на виробництво і поставку танків «Оплот». Після завершення усіх процедур, підприємства Харкова, які виробляють броньовану техніку, отримають замовлення на поставку техніки більше, ніж за 26 років до цього».

Танк «Оплот» - це сучасна бойова машина, яка сьогодні експортується до багатьох країн світу, але відсутня на озброєнні Збройних Сил України.

«Такі речі неприпустимі, адже пріоритетом розвитку сучасних збройних сил є їх технічне оснащення», – наголосив Міністр оборони Степан Полторак.

версія для друку