українська російська англійська
Геннадій Зубко пробіг марафон до Дня Житомира
10.09.2017 | 13:04
Служба Віце-прем’єр-міністра України

Житомир має тренд спортивного міста. Це одна із стратегій, яка рухає сьогодні Житомир і рухає громаду. Другий космічний напівмарафон, що проводиться до Дня міста і вже став традицією – унікальний формат, що вирізняє Житомир. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко перед початком Космічного напівмарафону у Житомирі.

«Бігти – це рух, це потрібно, щоб змінювати себе. Сьогодні люди вийшли на вулицю, спілкуються, відчувають жагу до перемоги. Саме таким об’єднанням вони змінюють і Житомир, і Україну, яка стає унікальною серед європейських країн», - зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр наголосив, що сьогоднішнє свято – це перший крок бути єдиними у своєму баченні розвитку громади і країни в цілому. Ми пропонуємо Україні – спортивний, активний і здоровий спосіб життя.

Цього року на космічний напівмарафон зареєструвалося понад 300 учасників, що вдвічі більше, ніж минулого. «Усі, хто вийшли сьогодні на старт, вже стали переможцями. Хочу побажати бути об’єднаними в незалежній українській родині всім громадам, які сьогодні святкують День міста. Зі Святом спорту! Успіхів і перемоги!», - зазначив Геннадій Зубко.

 

версія для друку