українська російська англійська
Полтавські державні аудитори за 8 місяців забезпечили відшкодування втрат на 36 млн грн
11.09.2017 | 15:10
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-серпня 2017 року фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 36 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 19 досудових розслідувань та вручили два письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 70 заходів впливу: у 35 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 26 – зменшено бюджетні асигнування на суму 8,5 млн грн, у дев’яти випадках призупинено бюджетні асигнування.

За недотримання законодавства 252 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 63 – до дисциплінарної та матеріальної, трьох осіб звільнено із посад.

До суду предявлено два позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 1,2 млн грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 99 млн грн.

 

 

версія для друку