українська російська англійська
Павло Розенко: У Держбюджеті на 2018 рік ми плануємо передбачити ще більше коштів на вітчизняне кіновиробництво
11.09.2017 | 19:43
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У Державному бюджеті  на 2018 рік Уряд планує збільшити видатки на вітчизняне кіновиробництво. Про це сьогодні на урочистостях з нагоди Дня українського кіно на Національній кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«У цьому році День українського кіно є дійсно особливим, адже не просто говоряться красиві слова і не просто на словах демонструється «любов» чиновників до українського кінематографу. Саме на цьому тижні в України  відбувається дуже унікальна і колосальна річ. Саме  зараз ми маємо в прокаті 5 прем’єр українських фільмів, які дебютують в кінотеатрах по всій країні. Особливо приємно, що  зйомки 4 із 5 фільмів  профінансовані за рахунок державного бюджету України», - сказав Павло Розенко.

«Цього року держава виділила 500 мільйонів гривень,- і це також унікальна цифра, -  для підтримки українського кінематографу. Разом з Міністром культури, разом з усім Урядом, зараз ми працюємо над бюджетом  на 2018 рік і плануємо передбачити ще більше коштів на вітчизняне кіновиробництво, тому я переконаний, що ми разом з вами станемо свідками ренесансу українського кіно»,- наголосив Віце-прем’єр-міністр.

«Перед нами ще дуже багато завдань – це не лише кошти, це і робота з українським глядачем, який поки що скептично ставиться до фільмів українського виробництва. Але я переконаний, що разом, спільними зусиллями ми проб’ємо і цей мур», - підкреслив Павло Розенко.

Вітчизняних кінематографістів з їх професійних святом  привітали  також Міністр культури України Євген Нищук, народний артист України, кінорежисер, Голова Національної спілки кінематографістів України Олесь Янчук та інші почесні гості та відомі діячі галузі кіно.

 

версія для друку