українська російська англійська
Бюджет дорожніх робіт цього року становить 30 млрд грн, наступного року видатки на дороги зростуть до 40 млрд грн, - Глава Уряду
12.09.2017 | 10:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Обсяг коштів, які цього року доступні і можуть бути витрачені на виконання дорожніх робіт, становить близько 30 млрд грн. Наступного року цей обсяг буде збільшено до 40 млрд грн.  Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час ознайомлення з ходом робіт на трасі Н-01 "Київ - Знам'янка" у Київській області. Роботи на цій ділянці розпочалися 2015 року і нині на завершальній стадії. Як підкреслив Глава Уряду, дорога є одним з кращих прикладів з одного боку якості виконаних робіт, а з іншого - організації  фінансування проекту. Участь у будівництві взяли міжнародні партнери, а контроль використання коштів дозволив зекономити значні ресурси.

"Рік тому, саме тут я пообіцяв розпочати капітальний ремонт країни. Всі дороги мають виглядати саме так, - сказав Глава Уряду. - Моє завдання - не витратити кошти, а побудувати дороги. І цього року в доступності маємо 30 млрд грн. Наступного року обсяг робіт буде збільшено, а бюджет становитиме 40 млрд грн".

Глава Уряду пояснив, що джерелами фінансування стануть ресурси Дорожнього фонду, ресурси від децентралізації та кошти від перевиконання плану по митним надходженнях.

"Будівництво доріг, їх якість залишається нашим пріоритетом", - сказав Володимир Гройсман.

 

версія для друку