українська російська англійська
Геннадій Зубко: Ізраїльський досвід може стати основою для стратегії управління водними ресурсами України
12.09.2017 | 12:12
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Україна зацікавлена у досвіді використання сучасних технологій у сфері управління водними ресурсами, поліпшенні якості питної води, підвищенні рівня очищення та екологічної безпеки стічних вод, впровадженні та стимулюванні енергозберігаючих технологій. Спільно з представниками українських водоканалів та органів місцевого самоврядування переймаємо ізраїльський досвід поводження з водними ресурсами та їх ефективним використанням. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Сьогодні на чолі української делегації працюємо на Міжнародній конференції та виставці WATEC Israel 2017, одній з найпотужніших у світі у галузі технологій очистки води та управління водними ресурсами. Спільно з представниками українських водоканалів та органів місцевого самоврядування переймаємо ізраїльський досвід поводження з водними ресурсами та їх ефективним використанням. Україна які ніколи зацікавлена у досвіді використання сучасних технологій в поліпшенні якості питної води, підвищенні рівня очищення та екологічної безпеки стічних вод, впровадженні та стимулюванні енергозберігаючих технологій. Напрацювання стануть основою для розробки стратегії управління водними ресурсами України, в тому числі реформування водопровідно-каналізаційного господарства та його модернізації.

Ще одне питання порядку денного – співпраця у галузі енергоефективності та залучення ізраїльських технологій зі зниження споживання енергоресурсів.

На сьогодні заплановано зустрічі з Генеральним директором - Головою правління державної служби з водопостачання та стічних вод Держави Ізраїль Гіорою Шахамом, а також Міністром економіки та індустрії Ізраїлю Елі Коеном», - написав Геннадій Зубко.

На виставці працюють представники ТОВ «Білоцерків-вода», ПрАТ «АК «Київводоканал», КП «Житомирводоканал», КП «Харківводоканал», КП «Чорноморськводоканал», ТОВ «АКВА ГРАД» та ТОВ «НІМФАН» з Одеси.

 

версія для друку