українська російська англійська
Відшкодування втрат на суму понад 34 млн грн забезпечили київські державні аудитори за 8 місяців 2017 року
14.09.2017 | 12:11
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-серпня 2017 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 34 млн грн. За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 69 управлінських рішень та врахували 34 пропозиції за підсумками державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано 84 матеріали контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 15 досудових розслідувань та вручено одне письмове повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення законодавства, у 11 випадках застосовано зупинення операцій із бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення 102 осіб притягнуто до адміністративної та 73 – до дисциплінарної і матеріальної відповідальності, чотирьох осіб звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано п’ять інформацій про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 38,4 млн грн.

 

 

версія для друку