українська російська англійська
Павло Розенко: Ми маємо вводити європейські механізми пенсійного забезпечення
14.09.2017 | 13:22
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України сподівається, що Верховна Рада України до 1 жовтня проголосує за осучаснення пенсій та за відміну оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам, як це передбачено пенсійною реформою. Про це він заявив в ефірі телеканалу «Прямий».

«Уряд вніс пенсійну реформу у Парламент, народні депутати прийняли законопроект за основу, тому пенсійна реформа тепер є власністю Верховної Ради України. Біля 3 тисяч поправок внесено депутатами, комітет пройшов процедуру розгляду цих поправок, тепер вони мають розглядатися у сесійній залі», - пояснив Віце-прем’єр-міністр.

«Для мене на сьогодні у пенсійній реформі головне, щоб до 1 жовтня було проголосоване осучаснення пенсій, щоб Верховна Рада України проголосувала за відміну оподаткування працюючих пенсіонерів і для мене особисто дуже важливо, щоб Верховна Рада підтримала поправку народних депутатів України щодо запровадження з 1 січня 2019 року накопичувальної пенсійної системи і системи недержавних пенсійних фондів», - підкреслив Павло Розенко.

«Ми маємо вводити європейські механізми пенсійного забезпечення для тих людей, хто хоче формувати своє пенсійне майбутнє самостійно», - наголосив він.

 

версія для друку