українська російська англійська
На будівництво гуртожитку в бюджеті на наступний рік передбачається в тричі більше ресурсів, ніж минулого року, - Міністр оборони України
14.09.2017 | 17:39
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 вересня, в рамках робочої поїздки до 19 Хмельницької ракетної бригади, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак звернувся до особового складу частини та наголосив, що керівництво держави та оборонного відомства приділяє значну увагу підвищенню соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

«Одне із головних завдань Президента – це забезпечення соціальних стандартів кожного із вас. Є рішення щодо будівництва гуртожитків. На кінець цього, початок наступного року ця проблема почне вирішуватися. На ці цілі в бюджеті на наступний рік передбачається в 3 рази більше, ніж минулого року», – зазначив Міністр оборони України.

Він повідомив, що командир частини протягом 10 діб підготує план щодо ефективного і оптимального використання військового містечка.

«Наступного року вам буде виділено для цього ресурс», – зазначив Міністр оборони України Степан Полторак.

Міністр оборони також анонсував розробку в оборонному відомстві нових механізмів забезпечення військовослужбовців житлом.

«Ми працюємо над вирішенням цього питання не тільки для офіцерів, але й для військовослужбовців за контрактом. Я сподіваюся, що ці процеси запрацюють вже з нового року», – сказав генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку