українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем рятівника
17.09.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю Вас із професійним святом — Днем рятівника.

Професія рятівника є однією з найвідповідальніших, найнебезпечніших та водночас найпочесніших. Сильні, мужні, рішучі, надійні та відважні — це перелік основних рис характеру українських рятівників, які першими йдуть на допомогу нашим громадянам у скрутну хвилину. В екстремальній ситуації за лічені секунди Вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежить своєчасне надання допомоги, збереження здоров’я, а часто й життя людей.

Хочу віддати особливу шану мужнім рятівникам, які на сході нашої держави, щодня ризикуючи власним життям, ліквідовують наслідки ворожих обстрілів, надають допомогу мирному населенню. Велика вдячність усім Вам.

Завдяки фаховій підготовці, оперативності, досвіду та високому кадровому потенціалу Державна служба України з надзвичайних ситуацій гідно виконує поставлені завдання.

Висловлюю подяку всьому особовому складу за сумлінне виконання службових обов’язків та плідну працю. Бажаю міцного здоров’я, родинного щастя, професійного зростання, благополуччя та миру в нашій країні!

З повагою

Прем’єр-міністр України                                  Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку