українська російська англійська
Володимир Гройсман: Розглядаємо збільшення фінансування ДСНС як пріоритет держбюджету-2018
15.09.2017 | 14:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Збільшення фінансування Державної служби з надзвичайних ситуацій України є одним з пріоритетів проекту державного бюджету на 2018 рік. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Сьогодні, 15 вересня, Глава Уряду спільно з Президентом України Петром Порошенком та Головою Ради національної безпеки й оборони Олександром Турчиновим відвідали спеціальні навчання підрозділів ДСНС "Київське море - 2017". Навчання проходили напередодні Дня рятівника України. В навчаннях були задіяні 300 працівників Служби, 19 одиниць спецтехніки, два літаки і два вертольоти, 26 плавзасобів.

"Як тільки виникає надзвичайна ситуація, ми звертаємося до вас. І сьогодні я хочу сказати слова вдячності рятівникам за тисячі врятованих життів, за врятовані міста та селища, - сказав Володимир Гройсман. - Питання фінансування ДСНС - один з пріоритетів бюджету на 2018 рік. Ви (рятівники) маєте отримувати гідну зарплату і використовувати якісну техніку. Всі видатки, які ми запланували, будемо вкладати в підвищення якості Служби".

 

версія для друку