українська російська англійська
Без створення відповідної інфраструктури, яка забезпечить якісну підготовку наших військових - успіху не буде, - Степан Полторак
15.09.2017 | 14:21
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 15 вересня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час робочої поїздки на Львівщину відкрив 25-й Навчальний центр Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

В урочистостях взяли участь представники армій країн, фахівці яких беруть участь у формуванні Військової поліції України: Канади, Литви, Польщі, Данії, Великої Британії, Грузії, Чехії.

«Зі зброєю в руках ви стали на захист нашої країни і зупинили ворога, який вторгся на нашу територію попри всі міжнародні закони і домовленості. На Військову службу правопорядку було покладено надзвичайно важке завдання, пов’язане з контролем за виконанням законності і правопорядку військовослужбовцями ЗС України, супроводженням і забезпеченням пересування військ до лінії зіткнення і в районі проведення АТО, охорона і оборона важливих об’єктів та інші завдання, з якими ВСП справляється на відмінно», – наголосив у своєму вітальному слові глава оборонного відомства.

Степан Полторак підкреслив, що зараз немає можливості проводити експерименти щодо підготовки військовослужбовців, а  також, що символічно співпало, що саме сьогодні, у Львові відкриваються два навчальні центри: Центр підготовки Військової служби правопорядку та Центр моделювання й імітації бойових дій у навчальному центрі Академії сухопутних військ.

«Без створення відповідної інфраструктури, яка забезпечить якісну підготовку наших військових – успіху не буде. Саме грамотно підготовлений, вмотивований і патріотично налаштований військовослужбовець здатен захистити свою країну», – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

«Добре, що в цьому процесі ми не одні. У створенні та підготовці навчальних центрів і їх обладнанні нам надавали допомогу міжнародні партнери – Канада, США, Литва, Латвія, Естонія, Польща та інші країни, які сьогодні поруч з нами. Вони допомагають нам у розвитку інфраструктури, у підготовці військових, надають дорадчу допомогу», – зазначив Міністр оборони України.   

Під час церемонії відкриття Степан Полторак вручив військовослужбовцям Військової служби правопорядку, представникам та інструкторам від ЗС Канади відомчі відзнаки та нагороди.

 

 

версія для друку