українська російська англійська
Державні аудитори Харківщини протягом 8 місяців забезпечили відшкодування втрат на 24,3 млн грн
15.09.2017 | 15:28
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня – серпня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 24,3 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю та їх органи управління врахували 118 пропозицій і рекомендацій.

Органи місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їх вищі органи за підсумками контрольних заходів прийняли 40 управлінських рішень.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 261 особу, до дисциплінарної та матеріальної – 53 особи, із займаних посад звільнено 4 осіб.

До об’єктів, які порушили бюджетне законодавство, у 31 випадку застосовано такі фінансові санкції, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

Для повного відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 6 позовів на суму 3,1 млн грн, перед органами прокуратури, об’єктами контролю або органами управління об’єктів контролю ініційовано пред’явлення 49 цивільних позовів.

На розгляд правоохоронним органам передано 38 матеріалів контрольних заходів. Розпочато 36 досудових розслідувань за матеріалами ревізій та за інформаціями, направленими до правоохоронних органів про результати проведених контрольних заходів, вручено 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України було надіслано 5 інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу.

 

версія для друку