українська російська англійська
Павло Розенко: Уряд закликає представників місцевої влади долучитися до вирішення проблемних питань галузі охорони здоров'я
15.09.2017 | 16:11
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулася нарада з представниками Профспілки працівників охорони здоров’я України щодо вирішення нагальних проблемних питань галузі.

У нараді також взяли участь в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, заступник Міністра фінансів України Сергій Марченко та народні депутати України.

Серед іншого, у ході зустрічі обговорювалося питання розгляду у Верховній Раді України медичної реформи та питання оплати праці медпрацівників.

Урядовці запевнили представників профспілок, що все необхідне фінансування, передбачене державним бюджетом України, буде здійснене в повному обсязі. Водночас присутні наголосили на необхідності залучати кошти місцевих бюджетів для більш суттєвого підвищення оплати праці працівників охорони здоров’я.

«Уряд буде офіційно звертатися до місцевих органів влади приділити особливу увагу проблемам у системі охорони здоров’я і також допомогти своїми ресурсами. Давайте будемо говорити відверто, що відокремлення місцевої влади від проблем медичної галузі – це неправильно. Адже питання охорони здоров’я – це також і програма місцевих органів влади», - зазначив Павло Розенко.

«Сьогодні на місцях зосереджено достатньо ресурсу. Через децентралізацію регіони отримали додаткові кошти і ці кошти не повинні лежати на рахунках місцевої влади, а повинні працювати на людей, в тому числі шляхом підвищення престижності праці лікарів і підвищення якості медичних послуг», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку