українська російська англійська
Сьогодні я побачив інший рівень підготовки наших Збройних Сил, іншу філософію прийняття рішень під час ведення бою, - Міністр оборони України під час "Rapid Trident-2017"
15.09.2017 | 16:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 15 вересня, під час робочої поїздки на Львівщину Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак нагородив учасників українсько-американського командно-штабного навчання “Rapid Trident-2017”.

Серед нагороджених – військовослужбовці 95-ї окремої десантно-штурмової та 30-ї окремої механізованої бригад.

«Приємно, що на відкритті Центру імітаційного моделювання бойових дій присутні військовослужбовці двох легендарних бригад, які захищали країну. Там, де були ви, завжди була перемога! Але перемоги давалися нам важкою і ризикованою роботою, яка, на жаль, приносила втрати. Сьогодні у навчальному центрі я побачив зовсім інший рівень підготовки наших Збройних Сил, інші дії особового складу та іншу філософію прийняття рішення під час ведення бою. Маючи такий навчальний центр, ми узагальнимо та поширимо на Збройні Сили всі наші здобутки, весь досвід», – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

Міністр оборони України наголосив, що допомога наших іноземних партнерів дуже суттєва, і що одне з головних завдань, яке ми ставимо перед собою в ході реформування Збройних Сил України – це сумісність з військовими частинами і підрозділами Альянсу. І те, що ця перспектива, яка вже почала здійснюватися.

Міністр оборони України Степан Полторак вручив відомчі нагороди та відзнаки військовослужбовцям Збройних Сил України, а також іноземним інструкторам, які долучаються до підготовки українських військовослужбовців.

«Хочу подякувати за ваш патріотизм, самовідданість та професіоналізм. Дякую за те що ви робите і те, що передаєте бойовий досвід іншим військовослужбовцям!» – підкреслив Міністр оборони України Степан Полторак.

 

версія для друку