українська російська англійська
Нам не потрібні чужі території, але і свою ми нікому не віддамо, - Степан Полторак
15.09.2017 | 17:01
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Нам не потрібні чужі території, але і свою ми нікому не віддамо. Про це сьогодні, 15 вересня, на Львівщині, заявив Міністр оборони України під час відвідування Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

У рамках українсько-американського командно-штабного навчання “Rapid Trident-2017” Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак та представники іноземних країн спостерігали за ходом проведення цьогорічних  військових навчань.

Міністр оборони України ознайомився із активною польовою фазою навчань, яка проходить на різних ділянках Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

 Спостерігаючи за маневрами, генерал армії України Степан Полторак наголосив на важливості та актуальності спільних навчань військовослужбовців Збройних сил України з військовослужбовцями інших країн.

«Вкрай важливо, що ці навчання проводяться і на полі, і на сучасній техніці у класах навчального центру імітаційного моделювання, адже здобути певний рівень професіоналізму без сучасних технологій неможливо», – зазначив очільник оборонного відомства.

Степан Полторак наголосив, що інфраструктура таких навчальних центрів буде розширюватися.

«Наступні кроки ми пов'язуємо з центрами у Миколаєві, Дніпрі, Гончарівську. Люди мають йти на фронт повністю підготовлені. І завдяки попередньому навчанню у цих центрах, щоби вони були впевнені у своїх силах та вміннях», – повідомив він.

«Я переконаний, що противник більше ніколи не застане нас зненацька. Ми постійно та наполегливо готуємося і удосконалюємося. В тому числі за допомогою країн-партнерів. Нам не потрібні чужі території, але і свою ми нікому не віддамо», –  наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку