українська російська англійська
Бюджет зростання трансформуватиме ріст економіки в підвищення рівня життя українців. - Володимир Гройсман
15.09.2017 | 19:31
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Представлений Кабінетом Міністрів проект Державного бюджету на 2018 рік є бюджетом зростання економіки, сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Так, видатки на соціальну допомогу загалом складуть 122,7 млрд грн проти 117,6 млрд грн у 2017 році. Понад 55 млрд грн будуть спрямовані на адресні субсидії на оплату комунальних послуг.

«Питання освіти також залишаються пріоритетними. Ми виконуємо обіцянку зростання зарплати вчителям в 2018 році на 25%. Виділяємо 1 млрд грн на модернізацію початкової школи - нам необхідні сучасні засоби освіти,  а також пропонуємо направити 504 млн грн на інклюзивну освіту. Це питання нашої моралі й доброти і розуміння того, що поряд є люди, які потребують уваги з боку суспільства, - сказав Володимир Гройсман. – Також ми збільшуємо фінансування науки – до 7,9 млрд грн. У нас є напрацювання, тож маємо забезпечити реалізацію багатьох речей й напрацювань, які чекають свого впровадження».

Сфера охорони здоров’я також отримає додатковий ресурс. Загальні видатки держбюджету на неї становитиме – 112,5 млрд грн, з яких, зокрема, 1 млрд грн буде спрямовано на фінансування урядових програми «Доступні ліки, близько 6 млрд грн. – на державну закупівлю ліків.

 

 

 

 

версія для друку