українська російська англійська
Володимир Гройсман про приватизацію: Мене цікавить відкритий і прозорий продаж активів, а не контрольована приватизація для обраних
16.09.2017 | 11:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Анонсована Урядом масштабна приватизація державних активів – за новим законодавством та у виключно ринкових умовах – буде прозорою та відкритою, а не контрольованою і в інтересах обраних осіб. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу на 14-ій щорічній  конференції «Ялтинська європейська стратегія» (YES).

«Мене цікавить відкрита та прозора приватизація, а не контрольована приватизація. Це означає, що ми маємо допустити всіх доброчесних інвесторів до приватизації, окрім країни-агресора. Група, яка сьогодні працює в Уряді по питаннях приватизації, завжди буде сигналізувати про відхилення від цього шляху, якщо вони матимуть місце», - сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що приватизація – це один із способів залучення інвестицій, які вкрай потрібні економіці.

«І я маю надію, що до кінця року ми ухвалимо закон, і розпочнемо процес. До слова, система ProZorro вже працює в малій приватизації. По великих активах будемо робити незалежну оцінку, залучати радників. України – відкрита для інвестицій. Це країна для всіх, хто є доброчесним», - сказав Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку