українська російська англійська
Володимир Гройсман про загибель дітей в Одесі: Винні мають бути суворо покарані
16.09.2017 | 13:51
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Загибель дітей внаслідок пожежі у муніципальному дитячому оздоровчо-спортивному таборі "Вікторія"  в Одесі є жахливою трагедією, і винні в цьому мають понести суворе покарання. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

"Це жахлива трагедія. Я говорив з головою Одеської облдержадміністрації. Вони будуть проводити засідання комісії (з розслідування обставин трагедії). За попередньою інформацією, в травні цей комплекс був обстежений,  і на протипожежну безпеку в тому числі, - сказав Володимир Гройсман. - Що відбулося, буде встановлювати слідство, але це велика трагедія, коли гинуть діти. А якщо це ще спричинене халатністю людей, які відповідали за безпеку - їх треба жорстко покарати. Мої глибокі співчуття рідним".

Довідково

Глава Уряду дав доручення Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та Голові Національної поліції Сергію Князєву сформувати групу з кращих слідчих, яка має виїхати невідкладно на місце, встановити усі обставини цієї трагедії і виявити усіх, чиї дії чи бездіяльність до неї призвели. 

версія для друку