українська російська англійська
Відшкодування втрат майже на 27 млн грн забезпечили донецькі аудитори за 8 місяців 2017 року
18.09.2017 | 10:42
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-серпня 2017 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області забезпечили  відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 27 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 15 досудових розслідувань та вручили шість письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 29 заходів впливу: у 22 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у трьох випадках зменшено бюджетні асигнування, ще у трьох – призупинено бюджетні асигнування та прийнято одну вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

За недотримання законодавства 109 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 55 – до дисциплінарної та матеріальної, 10 осіб звільнено із посад.

До суду пред'явлено один позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 3 млн грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 8,8 млн грн.

 

версія для друку