українська російська англійська
Прем'єр-міністр напередодні нового пленарного тижня Парламенту: Наша відповідальність має стояти вище за політичні інтереси
18.09.2017 | 11:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Відповідальність всіх гілок влади в Україні має стати вище за будь-які інтереси, передусім політичні, оскільки на порядку денному  ухвалення  найважливіших для держави реформ – судової та пенсійної. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в своєму відеозверненні на Facebook.

«Сьогодні розпочинається новий пленарний тиждень у Верховній Раді України. Він надзвичайно відповідальний. На порядку денному реформи – особливо пенсійної системи», - сказав Володимир Гройсман.

Він закликав парламентарів до об’єднання навколо ухвалення  реформ – так, як це було під час обговорення та ухвалення Закону «Про освіту», який дозволить розпочати зміни в системі навчання дітей та підлітків, підвищення їх компетентності.

«Цього тижня стоять завдання - завершити судову реформу. Наступне питання – і ми наблизилися до прийняття рішення - про нову пенсійну систему, яку очікували десятиріччями. Вона справедлива, і ця зміна дасть можливість підняти пенсії 9 млн пенсіонерам з 12 млн. «Настав момент істини, коли ми можемо, натиснувши зелену кнопку, підтримати українських пенсіонерів, - сказав Глава Уряду. – Я розраховую на те, що наша відповідальність буде стояти вище політичних інтересів. Переконаний в тому, що треба об’єднатися та ухвалювати рішення для того, щоб Україна ставала сильнішою».

 

версія для друку