українська російська англійська
Делегація України на чолі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України бере участь у 61-й сесії Генеральної Конференції МАГАТЕ
18.09.2017 | 14:22
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 18 вересня,  відбулось відкриття 61-ї сесії Генконференції МАГАТЕ. Згідно з програмою перебування у Відні та участі у заході, заплановано низку зустрічей Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика.

Зокрема, Міністр провів зустріч із заступником Департаменту енергетики Єврокомісії Томасом Герассімосом. Під час якої обговорили питання щодо ядерної  безпеки на АЕС, незалежності органу регулювання ядерної безпеки, впровадження заходів з модернізації безпеки за результатами стрес-тестів ЄС в Україні, стійкість електромережі тощо.

Також заплановано зустрічі з Головою Комісії ядерного регулювання США Кристиною Свиницьки, головою делегації, Міністром енергетики Казахстану Канатом Базумбаєвим, з головою  делегації Австралії, Генеральним директором Австралійського бюро гарантій та нерозповсюдження Робертом Флойдом з метою обговорення низки питань співробітництва в атомно-промисловому комплексі.

Делегація України візьме участь у заході, присвяченому 20-річчю прийняття Об'єднаної конвенції про безпеку поводження з відпрацьованим паливом та безпекою поводження з радіоактивними відходами.

Також сьогодні Глава української делегації Ігор Насалик виступить на загальних дебатах сесії.

До складу української делегації увійшли в.о. державного секретаря Міненерговугілля України Юлія Підкоморна, директор департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міненерговугілля Григорій Плачков, заступник директора департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міненерговугілля Світлана Кульчицька, президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, Голова Державного агентства з управління зоною відчуження Віталій Петрук, представники Держатомрегулюваня та інші.

 

версія для друку