українська російська англійська
Австрія готова ділитися з Україною досвідом щодо розвитку гірських територій
19.09.2017 | 11:56
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Тема державної підтримки розвитку гірських територій залишається для України актуальною. Над відповідними змінами до законодавства працює сьогодні як Уряд, так і народні депутати. І для нас дуже важливо отримати міжнародну експертну оцінку запропонованих законодавчих змін. Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода у ході зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрії в Україні Герміне Поппеллер.

Під час зустрічі Герміне Поппеллер запропонувала українській стороні розглянути можливість вже цього року залучення австрійських експертів до обговорення питань розвитку гірських територій в Україні.

«Ми підтримуємо таку пропозицію і вдячні австрійським колегам за ініціативу ділитися з нами досвідом, демонструвати, як в їхній країні реалізується державна політика щодо розвитку таких територій, наскільки вона відрізняється від української, які інструменти використовуються, і які з них можемо використати ми», - сказав В’ячеслав Негода.

Під час зустрічі обговорювалося також питання залучення України до реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону, яке буде вирішуватися на відповідному засіданні у Будапешті 28 вересня цього року.

«Сьогодні ми формуємо свою позицію щодо участі України у реалізації цієї стратегії. Звичайно, ми підтримаємо той варіант координації процесу, який буде ефективніший. Але ми хочемо і готові бути максимально залученими до нього, стати повноправними учасниками реалізації стратегії, а не лише брати формальну участь», - зазначив В’ячеслав Негода.

 

версія для друку