українська російська англійська
Українські вертолітники здійснили вже понад 2 тис. годин нальоту в африканському небі
19.09.2017 | 12:01
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Військовослужбовці 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго продовжують професійно виконувати завдання, поставлені командуванням Місії ООН.

Варто відзначити, що українські вертолітники здійснили вже понад 2000 годин нальоту в африканському небі, при цьому кілька льотчиків загону збільшили особисте досягнення, налітавши тисячу, дві та три тисячі годин!

«За останніх 2-3 місяці значно побільшало роботи в південній частині ДР Конго, де зараз базується одна з авіаційних груп українського національного контингенту. В основному завдання полягають у транспортуванні персоналу Місії ООН та різноманітних вантажів, а також у перебазуванні військових у визначені райони», – повідомив заступник командира загону льотчик 1-го класу підполковник Євген Вакуленко.

Як повідомив командир загону льотчик-снайпер полковник Юрій Вербельчук, нещодавно командування Місії ООН надіслала листа до України зі словами вдячності за високу бойову готовність вертолітного загону та зразкове виконання службових обов’язків на благо миру в африканській державі.

 

 

 

версія для друку