українська російська англійська
Забезпечення постійного моніторингу за російсько-українським кордоном є неодмінним чинником повного виконання Мінських домовленостей, - Павло Клімкін
19.09.2017 | 13:13
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

18 вересня 2017 р. у Нью-Йорку у рамках загальних дебатів 72-ї сесії ГА ООН відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Генеральним секретарем ОБСЄ Томасом Гремінгером.

Основна увага у ході зустрічі приділялася питанням імплементації Мінських домовленостей та політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського конфлікту.

Сторони обговорили перспективи розгортання на території України операції ООН з підтримання миру. У цьому зв’язку Міністр зазначив, що така можлива місія має діяти на усій території ОРДЛО, у т.ч. уздовж тимчасово неконтрольованої частини українсько-російського кордону.

"Забезпечення постійного моніторингу за російсько-українським кордоном є неодмінним чинником повного виконання Мінських домовленостей", - заявив Павло Клімкін.

Окремий наголос був зроблений на важливості питання забезпечення безпеки як представників СММ ОБСЄ, так і цивільного населення на території ОРДЛО.

 

версія для друку