українська російська англійська
В Україні розпочала роботу 26 понадквотна інспекція за Віденським документом 2011 року
19.09.2017 | 17:12
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

До Одеси прибула та почала роботу чергова інспекція за Віденським документом 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки.

Як повідомляє Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України, багатонаціональна інспекційна група Угорщини, до складу якої увійшли три угорських фахівці та по одному представнику від Канади, Чехії, Словаччини і Данії, стала 26-ою за рахунком спостережною місією, яку Україна проводить на власній території за Віденським документом 2011 року понад встановлених квот з 2014 року.

«Мета місії – спостереження за військовою діяльністю Збройних Сил України, інших військових формувань і правоохоронних органів України, отримання об’єктивної та неупередженої інформації  про військово-політичну обстановку у нашій державі, з подальшим інформуванням європейської спільноти», - повідомляють українські верифікатори.

Багатонаціональна інспекційна група Угорщини працюватиме в Україні до 24 вересня 2017 року.

Як відзначає Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України, запропонована нашою країною практика проведення понадквотних інспекцій за Віденським документом 2011 року розглядається керівними структурами ОБСЄ як платформа для обговорення майбутньої системи контролю над озброєннями.

 

 

версія для друку