українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе - національній збірній "Ігор Нескорених": Вірте в себе так, як ми віримо у Вас
19.09.2017 | 20:17
Служба Віце-прем`єр-міністра України

Приклад наших спортсменів, які братимуть участь в «Іграх Нескорених», є необхідним для багатьох військовослужбовців – звільнених зі служби і тих, хто ще залишається на передовій. Про це заявила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, виступаючи у вівторок, 19 вересня, на урочистостях з нагоди від’їзду Національної збірної України для участі в «Іграх Нескорених», що відбудуться в Торонто (Канада) з 23 до 30 вересня 2017 року.

На думку Віце-прем’єра, важливо, що наша збірна сформована з представників різних силових структур – Збройних Сил України, Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, які захищали і готові надалі захищати Батьківщину.

«Я впевнена: вся Україна у цей період, затамувавши подих, буде стежити за Вашими виступами і тримати кулаки. Вірте в себе так, як ми віримо у Вас», – закликала Віце-прем`єр-міністр.

Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила подяку волонтерам, керівництву держави, Міністерству оборони, Міністерству фінансів, іншим колегам з Уряду, партнерам з Агенції НАТО з питань підтримки та постачання, Посольствам Канади та Великобританії в Україні, а також Stratcom Ukraine, Pepelatz Production, телеканалу СТБ і комерційним партнерам за їхній вагомий внесок у підготовку та організацію участі нашої команди в «Іграх Нескорених». Окремо вона подякувала за підтримку українських героїв їхнім рідним та близьким.

Директор офісу зв`язку НАТО в Україні Александр Вінніков зазначив, що участь України в «Іграх Нескорених» є важливою для спортивної реабілітації ветеранів і співробітництва між Україною та НАТО в частині медичної та фізичної реабілітації загалом.

Капітан Національної збірної Олександр Писаренко, котрий у 2014 році став засновником і командиром добровольчого батальйону "Січ", з яким побував у найгарячіших точках під час боїв на Сході України, виступаючи зі словом-відповіддю, наголосив: «Перед нами стоїть дуже відповідальна місія, бо це перші «Ігри нескорених» для України. Сподіваюся, що ми покажемо високі результати та надихнемо своїм прикладом інших ветеранів і військовослужбовців».

З вітальним словом до Національної збірної також виступив Герой України, Ректор Київського військового ліцею імені Івана Богуна Ігор Гордійчук. Він звернувся до військових та ветеранів: «Багато хто втомився від війни і опускає руки. Але не Ви. Ви - драйвер і мотиватор. Не можна зупинятись. В історії були випадки, коли зупинялися на півдорозі… І потім за це платили дуже високу ціну. Ми не будемо так робити... Ви – найкраще і найдорожче, що в нас є». 

Участь у заході взяли участь представники Міністерства оборони, Міністерства закордонних справ, Міністерства молоді та спорту, Міністерства соціальної політики, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства фінансів, представники компаній-спонсорів Національної збірної «Ігри нескорених». Присутні написали свої побажання спортсменам на прапорі Національної збірної.

Довідково

«Ігри нескорених» (Invictus Games) засновані принцом Гаррі, є найбільшими спортивними змаганнями для військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми й інвалідність під час виконання свого військового обов’язку. Окрім суто спортивної складової, цей турнір та підготовка до нього становлять важливу складову в процесі реабілітації військовослужбовців. Підготовка нашої Національної збірної до участі в змаганнях тривала протягом останніх восьми місяців. Для українських спортсменів це буде перший виступ на Іграх, де вони будуть змагатися зі збірними ще 17 країн. Українські спортсмени (15 осіб основного складу, і ще 12 – резерв) змагатимуться в шістьох спортивних дисциплінах: пауерліфтинг, плавання, легка атлетика, веслування на ергометрах, стрільба з лука та велоспорт на шосе.

 

версія для друку