українська російська англійська
Відшкодування втрат на понад 7,5 млн грн забезпечили чернівецькі аудитори за січень-серпень 2017 року
20.09.2017 | 09:21
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-серпня 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 7,5 млн грн.

Матеріали 27 контрольних заходів передано до правоохоронних органів. За результатами їхнього розгляду розпочато 19 досудових розслідувань та вручено чотири письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 19 заходів впливу: у 13 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у одному – зменшено бюджетні асигнування на суму 17,8 тис. грн, у чотирьох випадках призупинено бюджетні асигнування та у одному випадку прийнято вимогу про повернення до бюджету субвенції, використаної не за цільовим призначенням, на суму 280,3 тис. грн.

За недотримання законодавства 127 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 28 – до дисциплінарної та матеріальної, дев’ятьох осіб звільнено із займаних посад.

До суду пред’явлено два позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 44,1 тис. грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості щодо чотирьох фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 9 млн грн.

 

версія для друку