українська російська англійська
Вдячні ЄС за послідовну санкційну політику щодо РФ, - Павло Клімкін
20.09.2017 | 10:06
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

19 вересня 2017 р. у рамках візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка для участі у загальних дебатах 72-ї сесії ГА ООН відбулася його зустріч з Комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом.

Павло Клімкін детально поінформував Комісара про хід реформ в Україні та заходи, що вживаються Урядом України для забезпечення внутрішньої економічної стабілізації та розвитку. Було обговорено перспективи посилення економічної та інвестиційної співпраці між Україною та ЄС, а також розширення можливостей мікрокредитування українського бізнесу, у т.ч. із залученням європейських та міжнародних фінансових інституцій.

Міністр висловив вдячність Комісару Йоганнесу Хану за послідовну санкційну політику ЄС щодо РФ та повідомив про останні тенденції розвитку безпекової ситуації на Донбасі.

Окрема увага у ході зустрічі була приділена питанню візової лібералізації між Україною та ЄС.

Павло Клімкін також детально зупинився на положеннях нового Закону України «Про освіту» та підтвердив готовність України направити на експертизу до Ради Європи мовну статтю цього нормативно-правового акта.

 

версія для друку