українська російська англійська
Глава Уряду про розгляд пенсійної реформи: Штучне затягування розгляду змін - це злочин проти пенсіонерів та подальше зубожіння
20.09.2017 | 11:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Штучне затягування роботи Верховної Ради України в питанні ухвалення пенсійної реформи – це злочин проти народу та мільйонів українських пенсіонерів, які роками чекають на підвищення пенсій. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Ми дуже близько до того, аби ухвалити пенсійну реформу. Більшість готова підтримати цю реформу. Я за те, аби ухвалити реформу вже цього тижня, - сказав Глава Уряду. - Наразі є інформація, що йде штучне затягування роботи Парламенту, аби не ухвалювати пенсійну реформу. Штучне затягування - це злочин по відношенню до українських пенсіонерів, які роками чекають підвищення пенсій.  Можливість (системного підвищення) ми можемо дати вже в цей четвер. Тож хочу закликати всі здорові сили Парламенту  зробити все, аби ми завтра розглянули реформу пенсійної системи в Україні. Завтра (21 вересня) буде той момент істини, коли кожен зможе довести реальну повагу до громадян». 

 

версія для друку