українська російська англійська
Уряд не відступить від курсу на енергетичну незалежність і демонополізацію енергосектору, - Прем'єр-міністр
20.09.2017 | 11:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України в рамках реалізації політики енергонезалежності держави виступає за швидку й остаточну демонополізацію енергетичного сектору і завершення анбандлінгу державного енергохолдингу «Нафтогаз України», а саме - розділення роботи компанії за напрямками видобутку і транспортування  газу, як вимагає Третій Енергопакет. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Наше завдання, і я гарантую, що будуть продовжені й прискорені реформи, аби «Нафтогаз» був сучасною й якісною компанію з належними принципами корпоративного управління. Треба, аби «Нафтогаз» перестав бути єдиним монополістом в України», - сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що наразі ведеться робота з формування Наглядової ради «Нафтогазу» - спільно з партнерами з метою залучення якісних фахівців для продовження реформи та демонополізації ринку.

«Монополії завжди намагаються використати своє становище, аби необґрунтовано підвищувати ціни. Я не допущу цього», - сказав Володимир Гройсман.

 

версія для друку