українська російська англійська
Степан Полторак провів зустріч з іноземними стратегічними радниками високого рівня
20.09.2017 | 11:59
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч із іноземними стратегічними радниками високого рівня Міністерства оборони, які надають дорадчу допомогу в процесі реформування оборонного відомства.

У ході зустрічі Степан Полторак поінформував про стан реформування та основні зусилля, що спрямовані на розбудову та зміцнення українського війська. Також він відзначив, що динамічно розвиваються відносини з НАТО в рамках реалізації Комплексного пакета допомоги.

«Ми визначили пріоритетні напрямки роботи на посилено працюємо над їх реалізацією, - зазначив Міністр оборони Степан Полторак. – Вже є певні зрушення й щодо розвитку інфраструктури й посилення соціального захисту військовослужбовців».

У свою чергу Джон Абізейд наголосив на величезному прогресі, та відзначив успіхи, яких вже вдалося досягти в ході реформування.

Під час зустрічі сторони обговорили й зміну формату роботи іноземних радників.

«Відтепер кожен з іноземних радників стратегічного рівня буде відповідати за окремий напрямок роботи, – зазначив Міністр оборони України. – Я не лише схвалюю, а й підтримую таке рішення радників щодо переформатування роботи».

 

версія для друку