українська російська англійська
МІП: Система стратегічних комунікацій забезпечить невразливість інформаційного простору держави
20.09.2017 | 12:08
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

14-16 вересня 2017 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін та радник Міністра з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова відвідали Міністерство оборони та Генеральний штаб Литви в рамках програми партнерства з НАТО зі стратегічних комунікацій.

Під час візиту заступник Міністра Дмитро Золотухін розповів про український досвід відповіді на гібридні загрози та наголосив: «Нині головний вектор протидії інформаційній агресії знаходиться у сфері створення якісного контенту та невразливої моделі національного інформаційного простору. Реалізація такої моделі потребує побудови системи страткому, що є одним із ключових завдань Міністерства. Для його виконання й ефективної відповіді на російську дезінформацію співпраця із західними партнерами є принципово важливою».

Радник Міністра Аліна Фролова у свою чергу зазначила, що саме тому МІП винесло стратегічні комунікації окремим пунктом у співробітництві з НАТО як один із ключових напрямів у пакеті комплексної допомоги Україні.

З метою обміну досвідом із кризових комунікацій та протидії інформаційним загрозам у рамках проекту «Розбудова системи кризових комунікацій: оцінка інформаційного середовища» були також проведені зустрічі зі спеціальним представником Литви Ейтвідасом Баджарунасом, радником Прем’єр-міністра Литви з питань національної безпеки та внутрішніх справ Арнольдом Пікзрінісом, представниками департаментів із питань стратегічних комунікацій Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони та збройних сил Литви.

Нагадаємо, 20 січня 2017 року Міністр інформаційної політики України Юрій Стець відвідав робочою поїздкою штаб-квартиру НАТО у Брюсселі з метою інформування союзників про основні результати впровадження Україною Дорожньої карти співробітництва у сфері стратегічних комунікацій та прогрес у розбудові системи страткому.

 

версія для друку