українська російська англійська
Глава Уряду: В основі проекту держбюджету - зростання економіки, збільшення виробництва й створення нових робочих місць
20.09.2017 | 12:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Основою проекту державного бюджету на 2018 рік є зростання економіки, нарощення виробничих потужностей, створення нових робочих місць та збільшення заробітних плат. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. 

Проект державного бюджету вже представлений широкій громадськості, опублікований на сайті Верховної Ради і наразі проходить обговорення в експертних колах. 

Глава Уряду нагадав, що другий рік поспіль  Уряд вчасно подає проект кошторису і чітко визначає пріоритети фінансування. «Бюджет наступного року ми називаємо бюджетом економічного зростання. Ми закладаємо 3-відсоткове зростання. Це означає, що ми будемо виробляти більше продукції, ми передбачаємо зростання кількості робочих місць, підвищення зарплат.  Ідеологія незмінна – все те, що напрацювала економіка буде направлено на вирішення проблем держави. Ми приділили увагу, енергетиці, освіті, інфраструктурі, забезпеченню війська, фінансуванню культури тощо», - сказав Глава Уряду.

При цьому він підкреслив, що макропоказник росту економіки може бути збільшений. «Ми можемо зростання збільшити. Для цього потрібні чіткі пріоритети підтримки реального сектору», - сказав Володимир Гройсман.

 

версія для друку