українська російська англійська
Знання іноземних мов військовослужбовцями Збройних Сил України - крок до досягнення сумісності з НАТО, - Степан Полторак
20.09.2017 | 13:12
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Знання іноземних мов військовослужбовцями Збройних Сил України – крок до досягнення сумісності з НАТО. Таке переконання висловив Міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі з іноземними стратегічними радниками високого рівня. Він розповів про заходи, спрямовані на досягнення сумісності з країнами-членами Альянсу. Водночас Степан Полторак відзначив, що у Міністерстві оборони України проводиться робота для посилення можливостей вивчення іноземних мов.

«Неможливо досягти сумісності з НАТО, розмовляючи різними мовами, - зазначив Міністр оборони України Степан Полторак. – А тому мною прийнято рішення про посилення роботи щодо розширення можливостей для військовослужбовців для вивчення іноземних мов. Наразі ми працюємо над тим, аби не лише на базах військових навчальних закладів, а й при військових частинах організовувати навчання, також військовослужбовці мають змогу вивчати іноземні мови за кордоном».

 

версія для друку