українська російська англійська
У Мінкультури обговорили перспективу реалізації українсько-корейських культурних проектів
20.09.2017 | 13:39
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, під час якої обговорив питання двостороннього співробітництва у сфері культури.

Зокрема, у ході зустрічі розглядалися питання налагодження співпраці між культурними інституціями двох країн, а також реалізації спільних українсько-корейських  культурних проектів.

«Ми абсолютно відкриті до співпраці і подальшого обміну культурними ідеями. Це співробітництво дуже важливе для нас, адже ми вбачаємо у цьому неабиякий потенціал, а надто у  проектах, створених у копродукції, які сприятимуть культурному розвитку обох країн. Ми вже реалізували низку спільних проектів, зокрема, це музичні проекти і художні виставки, але  є ще багато задумів, які планується втілити у життя найближчим часом», - сказав Євген Нищук під час спілкування.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу відзначив високий рівень українського сучасного мистецтва.

«Українське мистецтво дуже конкурентоспроможне, і ми вбачаємо в цьому велику перспективу, ми готові до реалізації нових спільних проектів. Зокрема, наша культурна співпраця неабияк впливає на туристичну галузь  обох країн», - зазначив Лі Янг-Гу.

«Культура дуже важлива для будь-якої держави, вона непомітна в повсякденних речах, але її брак відчувається», - додав він.

 

 

версія для друку