українська російська англійська
Реформування ринку праці стане черговим кроком України на обраному шляху до ЄС
20.09.2017 | 17:39
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 20 вересня, Державний секретар міністерства соціальної політики України провів робочу зустріч з представниками Міжнародної організації праці (МОП).

Темою зустрічі стало обговорення проекту МОП „Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці”, який фінансується за кошти ЄС.

Експерти Міжнародної організації праці представили розроблений план впровадження проекту та поділилися власним баченням щодо основних компонентів проекту та його мети.

Так, за словами експерту Департаменту адміністрації праці, інспекції праці та безпеки і гігієни праці Арсеніо Фернандеса Родрігеса, - “ефективна інспекція праці є не самоціллю проекту та не його кінцевою метою, але інструментом для досягнення кращих умов праці”.

Державний секретар Міністерства подякував колегам з Міжнародної організації праці за надважливу допомогу, яку їхня організація надає Україні, та акцентував увагу на важливості діалогу з соціальними партнерами при підготовці та впроваджені змін у трудовому законодавстві, а також підкреслив важливу роль представників МОП у проведенні такого діалогу.

“Зазначений проект не лише допоможе нам у боротьбі з таким негативним явищем як незадекларована праця, що негативно впливає як на економіку держави, так і на умови праці та соціальний захист робітників. Цей проект дозволить наблизити Україну до Європейського Союзу, адже це стане ще одним кроком з приведення законодавства до європейських норм”, - заявив Віктор Іванкевич.

 

 

 

 

 

версія для друку