українська російська англійська
На WOW-форумі налагоджено результативний діалог між молоддю та роботодавцями Одещини
20.09.2017 | 18:24
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

19 вересня в Одесі відбувся форум “Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці”. Захід проведено в рамках ініціативи “Українського Пакту заради молоді-2020”. Його метою стало налагодження діалогу між компаніями та активною молоддю, сприяння створенню нових програм практики, стажування та першої роботи. Організаторами Форуму виступили Міністерство молоді та спорту, Центр “Розвиток КСВ” та Фонд народонаселення ООН за фінансової підтримки Посольства Австрії в Києві та за сприяння Одеської облдержадміністрації.

Участь у Форумі взяли провідні роботодавці Одещини та 80 активних молодих людей, які планують розвивати свою кар’єру в українських компаніях. Учасників Форуму привітали заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, заступник представника Фонду народонаселення ООН в Україні Павло Замостян та заступник голови місії Посольства Австрії в Києві Флоріан Кольфюрст. Олександр Ярема наголосив на важливості соціального діалогу влади та бізнесу, актуальності освіти впродовж життя та можливості неформальної освіти для молоді. "Ми повинні об'єднати зусилля задля ефективної зайнятості молоді. Дуже важливо підказати молодим людям, яким чином налаштовуватися на роботу та усвідомлено будувати свою кар’єру", – зазначив заступник Міністра.

Голова правління Центру “Розвиток КСВ” Марина Саприкіна розповіла про Пакт заради молоді-2020, його завдання та результати діяльності.  У рамках Форуму Пакт підписали представники двох великих Одеських компаній: Трансінвестсервіс і Таврія В. Представники компанії, що вже приєдналися до Пакту, інформували про свою діяльність та кар’єрні можливості для молоді в Одесі. Молодь взяла участь у дискусії щодо важливих критеріїв у виборі першого робочого місця і розставила власні пріоритети.

Координатор Career Hub Центру “Розвиток КСВ” Тарас Деркач презентував блокнот професійного самовизначення “Автостопом по кар’єрі”. Ця публікація дозволить молоді свідомо оцінити свої прагнення, вимоги професійної сфери та запланувати подальший розвиток.

Провідні HR-менеджери компаній Укртелеком, Keepsolid та Credit Agricole провели для молоді серію майстер-класів з планування кар’єри та успішного працевлаштування. Захід в Одесі став другим із серії регіональних форумів “Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці”, що до кінця 2017 року пройдуть у Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Луцьку.

 

версія для друку