українська російська англійська
У Києві відзначили Міжнародний день студентського спорту
20.09.2017 | 18:33
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

У Національному університеті фізичного виховання та спорту України відбулося святкування Міжнародного дня студентського спорту. Рішення про проведення 20 вересня цього свята ухвалено резолюцією 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі в листопаді 2015 року.

Під час офіційної частини святкування заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан привітав студентську молодь та інших гостей заходу із Міжнародним днем студентського спорту та зачитав вітальні листи від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова іГенерального директора ЮНЕСКО Ірини Бокової.

“Не буде перебільшенням сказати, що дух цього чудового, суспільно-значимого студентського свята спорту витає над усією спортивною Україною. Бо, за великим рахунком, ви уособлюєте її потужний загін, головною мотиваційною складовою якого є прагнення до успіху, потяг молодих людей до реалізації своїх можливостей у рамках певного спортивного сценарію. Підтвердженням цього може слугувати виступ студентської команди України на Всесвітній універсіаді у Тайбеї, де наша збірна здобула 36 медалей, серед яких 12 – найвищого ґатунку, і посіла високе шосте місце у командному заліку серед 140 країн планети”, - йшлося у вітанні Міністра. У вітальному листі Генерального директора ЮНЕСКО Ірини Бокової зазначалося, що Міжнародний день студентського спорту дає можливість підкреслити соціальну роль університетів та їх програм, які роблять спорт доступним для всіх, закликаючи якомога більше людей до регулярних занять фізичною діяльністю.

Учасників свята також вітали заступник Міністра освіти і науки Роман Греба, віце-президент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк і президент Спортивної студентської спілки України, ректорНаціонального університету фізичного виховання таспорту Євгеній Імас.

В рамках заходу відбулися показові виступи з різних видів спорту, конкурси, вікторини та флеш-моб присвячений 22-м українським університетам, студенти яких стали чемпіонами і призерами тайбейської Універсіади. Також було проведено церемонія вшанування студентів Національного університету фізичного виховання та спорту України, які стали чемпіонами та призерами 29-ої Всесвітньої літньої Універсіади, яка проходила у Тайбеї.

 

версія для друку